Колишній український нардеп розбився у ДТП в окупованому Криму, коли намагався втекти від поліції – росЗМІ

Екс-депутат Верховної Ради Олексій Ременюк розбився у ДТП, коли намагався втекти від поліції в окупованому Криму. Про це 10 листопада повідомляють російські Telegram-канали.

Повідомляється, що аварія сталася у Сімферополі, голова колишньої партії "Русь єдина" був п'яний. Загинув не лише Ременюк, а й пасажир його авто.

"66-річний Олексій Ременюк їхав увечері від дня народження товариша на своєму Range Rover. Його зупинили співробітники поліції. Під час перевірки документів попросили продмухати - виявився п'яний", - пишуть у мережі.

Коли поліцейські спробували затримати чоловіка, той нібито "вирвався з рук, стрибнув за кермо та дав газами". В результаті позашляховик виїхав на зустрічну смугу, де зіткнувся із вантажівкою.

Олексій Ременюк – колишній співголова політичної партії "Русь єдина". У Верховну Раду він проходив як член всеукраїнського об'єднання "Громада" у III скликанні, а у IV скликанні він був представником "Батьківщини".

Нагадаємо, напередодні з'явилася інформація, що херсонський окупаційний "топ-чиновник" Стремоусов загинув у ДТП.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
01.12.2025
10:00

Не любов… Луганський  щоденник

Я знаю тих, хто повернувся, але я не можу спілкуватися з ними. Можна закрити на все очі, можна бути вищим, але можна просто не спілкуватися, і я обираю цей варіант.
Донецьк
30.11.2025
17:20

Ватажок «ДНР» підтвердив, що зруйновані в ході «СВО» населені пункти будуть показувати туристам, а не відновлювати. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Вперше ідею консервації зруйнованих російськими окупантами міських кварталів і селищ Донбасу «для збереження пам'яті» Денис Пушилін висловив півроку тому. Тоді в якості кандидатів на «музей під відкритим небом» він назвав Авдіївку, Вугледар і Бахмут.
Луганськ
29.11.2025
12:12

Як (не) вирішуються проблеми переселенців з громад Луганщини, окупованих з 2014 року

"Луганщина зникає з порядку денного України. Майже немає проєктів від донорів, які б підтримували луганців – не ВПО як таких, а саме луганчан, у прагненні зберігати свою ідентичність, спадщину, коріння".
Всі статті