Колишнього мера окупованого Сімферополя призначили мером російського Бєлгорода

Новим мером російського Бєлгорода став колишній голова адміністрації анексованого Сімферополя та член української "Партії регіонів" Валентин Демидов. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Демидова обрали депутати Бєлгородської міської ради.  

Валентин Демидов – уродженець Липецької області РФ. 1996 року, коли йому виповнилося 10 років, він разом із сім'єю переїхав до міста Армянська на півночі Криму. Там же розпочалася його політична кар'єра. 2002 року Демидов був обраний депутатом Вірменської міської ради, а з 2006-го очолив міський осередок Партії регіонів. Після анексії Криму чиновник обіймав посади так званого "міністра економічного розвитку" півострова та "мера" Сімферополя.

У лютому минулого року Демидова було призначено радником губернатора Бєлгородської області РФ, потім - першим заступником мера Бєлгорода. Після відставки останнього Демидов став виконувачем обов'язків голови міста.

Протягом кар'єри чиновник був відзначений українськими нагородами – зокрема, орденом "За заслуги" третього ступеня.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті