Колишнього мера окупованого Сімферополя призначили мером російського Бєлгорода

Новим мером російського Бєлгорода став колишній голова адміністрації анексованого Сімферополя та член української "Партії регіонів" Валентин Демидов. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Демидова обрали депутати Бєлгородської міської ради.  

Валентин Демидов – уродженець Липецької області РФ. 1996 року, коли йому виповнилося 10 років, він разом із сім'єю переїхав до міста Армянська на півночі Криму. Там же розпочалася його політична кар'єра. 2002 року Демидов був обраний депутатом Вірменської міської ради, а з 2006-го очолив міський осередок Партії регіонів. Після анексії Криму чиновник обіймав посади так званого "міністра економічного розвитку" півострова та "мера" Сімферополя.

У лютому минулого року Демидова було призначено радником губернатора Бєлгородської області РФ, потім - першим заступником мера Бєлгорода. Після відставки останнього Демидов став виконувачем обов'язків голови міста.

Протягом кар'єри чиновник був відзначений українськими нагородами – зокрема, орденом "За заслуги" третього ступеня.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті