Будні окупанта: "Автоматы выдали, а патронов ни х*я" (перехоплення ГУР)

Про причину загибелі трьохсот рашистів один із окупантів розповідає так: "Автоматы выдали, а патронов ни х*я". Про це свідчить перехоплення розмови окупанта зі співрозмовницею, опубліковане Головним управлінням розвідки (ГУР) Міноборони України 3 грудня.

"Вот недавно расстреляли еще группу там", – каже окупант на підтвердження своїх попередніх слів.

Раніше було опубліковане перехоплення, в якому російський окупант заявив, що у військах рашистів назріває бунт через холод і нестачу їжі.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті