Буданов прокоментував можливі розбіжності між Зеленським і Залужним та те, що плани контрнаступу України потрапили до Кремля

Начальник ГУР Міноборони України Кирило Буданов підтвердив, що інформація про плани українського контрнаступу дійсно потрапила у Кремль, і з цього приводу ГУР наразі "вживає серйозних заходів". Про це Буданов сказав в інтерв'ю "CBC News", опублікованому 29 лютого.

"У нас була, скажімо так, інформація, докази того, що ці плани стали відомі Російській Федерації. Це серйозна проблема, і ми вживаємо певних заходів", - сказав Буданов в підтвердження слів Зеленського про те, що плани контрнаступу України потрапили на стіл у Кремлі ще до того, як він розпочався. 

"Я не скажу більше, ніж президент", - сказав Буданов щодо витоку розвідданих.

Крім того, Буданов висловив сумнів, що між президентом Володимиром Зеленським та колишнім головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним могли бути якісь розбіжності, аргументуючи тим, що робіжності неможливі між керівником і підлеглим.

"Відповідаючи на запитання про очевидний розкол, Буданов сказав, що навряд чи можуть бути особисті розбіжності між чоловіками, коли один з них є "прямим підлеглим іншого", - пише видання. 

Раніше повідомлялось, що Буданов назвав умови, за яких Україна зможе перейти в контрнаступ у 2025 році.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті