Будь-який компроміс із РФ – це прямий шлях до наступних етапів війни – Подоляк

Будь-який компроміс із РФ – це прямий шлях до наступних етапів війни та ескалації. Про це заявив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк в інтерв'ю La Repubblica, - передає пресслужба ОП.

"Будь-який компроміс із Російською Федерацією – це прямий шлях до наступних етапів війни, ескалації, суттєвого посилення ролі глобального тероризму", - сказав він.

Він також зазначив, що розмову з росіянами можна починати лише після виведення військ РФ з України.

Радник керівника Офісу Президента нагадав, що майже дев'ять років Україна намагалася домовитися з РФ за столом переговорів, але в результаті отримала повномасштабну війну, подібної до якої світ не бачив із часів Другої світової.

Як повідомлялося раніше, війна в Україні зможе закінчитись до кінця 2023 року, якщо вчасно прийде достатня кількість західної зброї.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті