Будь-який компроміс із РФ – це прямий шлях до наступних етапів війни – Подоляк

Будь-який компроміс із РФ – це прямий шлях до наступних етапів війни та ескалації. Про це заявив радник голови Офісу президента Михайло Подоляк в інтерв'ю La Repubblica, - передає пресслужба ОП.

"Будь-який компроміс із Російською Федерацією – це прямий шлях до наступних етапів війни, ескалації, суттєвого посилення ролі глобального тероризму", - сказав він.

Він також зазначив, що розмову з росіянами можна починати лише після виведення військ РФ з України.

Радник керівника Офісу Президента нагадав, що майже дев'ять років Україна намагалася домовитися з РФ за столом переговорів, але в результаті отримала повномасштабну війну, подібної до якої світ не бачив із часів Другої світової.

Як повідомлялося раніше, війна в Україні зможе закінчитись до кінця 2023 року, якщо вчасно прийде достатня кількість західної зброї.

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті