Британський премʼєр Сунак сьогодні відвідає Київ й оголосить про новий пакет військової допомоги Україні

Премʼєр-міністр Великої Британії Ріші Сунак сьогодні відвідає Київ та оголосить про новий пакет військової допомоги Україні. Про це повідомили сайт британського уряду та Sky News 12 січня.

"Пан Сунак підпише з Президентом Володимиром Зеленським Угоду про співробітництво між Україною та Великою Британією у сфері безпеки, яка зобов'язує Велику Британію забезпечити обмін розвідданими, кібербезпеку, медичну та військову підготовку, а також оборонно-промислову кооперацію", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що нова угода також буде зобов'язувати Велику Британію допомагати Україні у випадку, якщо вона колись знову зазнає нападу з боку росії.

У Британії також анонсували, що військове фінансування України буде збільшено до 2,5 млрд фунтів стерлінгів у 2024-2025 роках, щонайменше 200 млн буде витрачено на термінову закупівлю та виробництво тисяч ударних та морських дронів.

Уточнюється, що під час візиту Сунак також оголосить про надання додаткової гуманітарної допомоги та допомоги для зміцнення енергетичної інфраструктури України. Крім того, Британія надасть додаткове фінансування та ресурси для вивчення англійської мови в Україні.

Раніше повідомлялось, що Зеленський обговорив із Сунаком питання зброї, гарантії безпеки та "формули миру".

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті