Британські урядовці в приватному порядку закликали Німеччину передати Україні ракети Taurus й запропонували варіант - Bloomberg

Члени британського уряду у приватному порядку закликали уряд Німеччини передати Україні ракети Taurus. Про це з посиланням на власні джерела в уряді Великої Британії повідомляє американська інформагенція Bloomberg 1 березня.

"Уряд Великої Британії в приватному порядку закликав Німеччину надати уряду в Києві ракети Taurus великої дальності, оскільки Лондон висловив роздратування щодо коментарів канцлера Німеччини Олафа Шольца з приводу британської активності в Україні", - йдеться в повідомленні.

Посилаючись на осіб, знайомих із цим питанням, Bloomberg пише, що "високопоставлені британські міністри та офіційні особи неодноразово давали зрозуміти Німеччині, що Україна гостро потребує ракет Taurus". 

Зазначається, що Велика Британія запропонувала варіанти розв'язання проблеми, у тому числі такий: угода з обміну, згідно з якою Велика Британія поставить Києву більше своїх власних ракет Storm Shadow, а Німеччина потім поповнить запаси Великої Британії запасними ракетами великої дальності.

Раніше повідомлялось, що Британія не допомогає ЗСУ у наведенні ракет Storm Shadow, про що заявляв Шольц.

Статті

Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Всі статті