Британія виділить зимовий пакет допомоги Україні на £29 мільйонів

Велика Британія оголосила про зимовий пакет гуманітарної допомоги для України в розмірі 29 млн фунтів та спрямування ще 7,75 млн фунтів на посилення підтримки найбільш уразливих верств населення. Про це йдеться у повідомленні Британського уряду, передає Укрінформ.

Зазначається, що напередодні візиту до Сполучених Штатів міністр закордонних справ Девід Камерон оголосив про новий зимовий пакет гуманітарної допомоги в розмірі 29 мільйонів фунтів стерлінгів для України та спрямування ще 7,75 мільйона фунтів на гуманітарну діяльність, яка буде зосереджена на потребах найбільш уразливих верств населення України, таких як жінки, дівчата, літні люди та люди з обмеженими можливостями.

Виділення фінансування є частиною загальної гуманітарної допомоги Британії в розмірі 127 мільйонів фунтів стерлінгів Україні та регіону у 2023–2024 роках, як було оголошено на Конференції відновлення України в червні. Загальна військова, гуманітарна та економічна підтримка Сполученого Королівства для України зараз становить 9,3 мільярда фунтів, підкреслив уряд.

Підтвердження підтримки України в її боротьбі з російською агресією також є однією з цілей візиту глави МЗС Британії до США.

Крім того, уряд Королівства поінформував, що в середу країна запровадить низку санкцій проти військових постачальників, які підтримують військову машину володимира путіна.

“Іноземні постачальники, які експортують обладнання та запчастини до Росії, є одними з десятків осіб і груп, на яких будуть накладені санкції, щоб позбавити Путіна ресурсів, необхідних йому для його незаконної війни в Україні”, – наголошено в повідомленні.

Як повідомлялося, посол Великої Британії в Україні Мартін Гарріс у середу запевнив у подальшій підтримці української армії.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті