Британія передасть Україні дрони, здатні евакуювати поранених

Британське Міністерство оборони продемонструвало евакуацію військового за допомогою квадрокоптера Malloy. Саме ці дрони ввійшли до пакета допомоги Україні від Великої Британії. Про це повідомляє британське міністерство у Facebook 22 липня.

"Безпілотні літальні апарати, такі як дрони Malloy, що експлуатуються британською армією, можуть переміщувати техніку, зброю і навіть поранених з лінії фронту, і є частиною нашого поточного пакету допомоги Україні", -йдеться в повідомленні. 

На відео видно, як безпілотник у спеціальній підвісній люльці переносить пораненого військового і приземляється у зазначеному місці, де на нього чекають побратими.

Дрони Malloy виготовляє компанія Malloy Aeronautics. Ці безпілотники мають три моделі - T150, T400 та T80. На відео Міноборони Британії показана робота дрона T400. Ця модель здатна підіймати 180 кг за будь-якої погоди та доставляти вантаж у будь-яку вказану точку.

Дрон має знімні батареї для заряджання, тому не потрібно чекати годинами, поки він підзарядиться. Також модель T400 має резервну систему авіоніки, приводу та акумулятора, що дозволяє вам зосередитися на завданні, а не на транспортному засобі.

До того ж дрон має вертикальний злет, дальність польоту до 70 км і 35 хвилин може працювати в автономному режимі.

Нагадаємо, Міноборони показали роботу дронів-розвідників для пошуку мін, які надала Данія. 

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті