В Міноборони показали роботу дронів-розвідників для пошуку мін, які надала Данія

Україна в межах пакету допомоги від Королівства Данія отримала сучасні дрони для технічного обстеження територій перед розмінуванням. Про це 18 липня повідомив у Телеграмі перший заступник міністра оборони Олександр Павлюк.

Своїми сканерами дрони виявляють магнітні аномалії у землі, воді та на її поверхні. Вони здатні "побачити" будь-які металеві предмети на глибині до трьох метрів. 

"Сучасні технічні засоби дають можливість саперам дистанційно сканувати території та визначати місця, де знаходяться вибухонебезпечні предмети, а також інші об’єкти, що несуть ризик життю людей», - зазначив Павлюк.

За його словами, підготовка розрахунків, що складаються з двох осіб (оператор та пілот) також проходила у Данії. Військовослужбовців навчили технічним складовим комплексу та провели практичні тренування із застосуванням дронів на місцевості.

Статті

Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Всі статті