Британія передасть Україні дрони, здатні евакуювати поранених

Британське Міністерство оборони продемонструвало евакуацію військового за допомогою квадрокоптера Malloy. Саме ці дрони ввійшли до пакета допомоги Україні від Великої Британії. Про це повідомляє британське міністерство у Facebook 22 липня.

"Безпілотні літальні апарати, такі як дрони Malloy, що експлуатуються британською армією, можуть переміщувати техніку, зброю і навіть поранених з лінії фронту, і є частиною нашого поточного пакету допомоги Україні", -йдеться в повідомленні. 

На відео видно, як безпілотник у спеціальній підвісній люльці переносить пораненого військового і приземляється у зазначеному місці, де на нього чекають побратими.

Дрони Malloy виготовляє компанія Malloy Aeronautics. Ці безпілотники мають три моделі - T150, T400 та T80. На відео Міноборони Британії показана робота дрона T400. Ця модель здатна підіймати 180 кг за будь-якої погоди та доставляти вантаж у будь-яку вказану точку.

Дрон має знімні батареї для заряджання, тому не потрібно чекати годинами, поки він підзарядиться. Також модель T400 має резервну систему авіоніки, приводу та акумулятора, що дозволяє вам зосередитися на завданні, а не на транспортному засобі.

До того ж дрон має вертикальний злет, дальність польоту до 70 км і 35 хвилин може працювати в автономному режимі.

Нагадаємо, Міноборони показали роботу дронів-розвідників для пошуку мін, які надала Данія. 

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті