Британія надасть 16 млн фунтов стерлінгів для підтримки киберзахисту України

Велика Британія виділить Україні кошти на посилення захисту в кіберпросторі. Про це заявив прем’єр Ріші Сунак, як пише Sky News, - повідомило "Суспільне",

"Велика Британія надасть 16 мільйонів фунтів стерлінгів на допомогу кіберзахисту України, оголосив Ріші Сунак", - йдеться у повідомленні.

Ця ініціатива збільшує фінансування на додачу до 6,35 мільйона фунтів стерлінгів, обіцяних минулого року. Ще 9 мільйонів фунтів потенційно можуть надійти від міжнародних союзників, зауважують журналісти.

Цей пакет має допомогти Україні краще захистити свою критично важливу національну інфраструктуру від руйнівних атак росії, зазначає Sky News.

"Жахливі атаки Росії на Україну не обмежуються їхнім варварським вторгненням на територію, але також включають жахливі спроби атакувати їхню кіберінфраструктуру, яка надає українцям життєво важливі послуги — від банківських послуг до енергопостачання", – сказав Сунак.

За його словами, британське фінансування допоможе зменшити ці загрози.

"Це фінансування має вирішальне значення для припинення цих нападів, зміцнення кіберзахисту України та підвищення здатності країни виявляти та знешкоджувати шкідливі програми, націлені на них", — підкреслив британський прем’єр.

Як повідомляють журналісти, під час конференції наступного тижня Сунак також попросить підприємців і бізнес збільшити свої інвестиції в Україну, щоб допомогти їй відновити економіку країни після вторгнення росії.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті