Бронетехніка ЗСУ вже діє за останньою лінією російських укріплень у Запорізькій області - ISW

Українська бронетехніка діє за останньою лінією російських оборонних укріплень на заході Запорізької області. Про це пише Інститут вивчення війни (ISW).

"Українська бронетехніка діє за останньою лінією російського оборонного шару, через який наразі проникають українські сили в західній Запорізькій області", - йдеться у повідомленні .

Разом з тим ISW ще не готовий оцінити, чи українські сили повністю прорвали цей російський оборонний шар.

"Геолокаційні кадри, опубліковані 21 вересня, показують, що українська бронетехніка просувалася на південь від російських протитанкових ровів і перешкод "Зуби дракона", які є частиною трирівневої оборони, і вступила в обмежений бій безпосередньо на захід від Вербового (18 км на південний схід від Оріхова). Однак незрозуміло, чи збережуть українські сили ці позиції. Це перший спостережений випадок, коли українські сили використовують бронетехніку за межами російської трирівневої оборони", - зазначають аналітики.

 Зазначається, що присутність української бронетехніки за кінцевою лінією нинішнього російського оборонного шару вказує на те, що українці убезпечили свій прорив перших двох ліній цього шару в достатній мірі, щоб пройти машиною через пролом.

"Українські сили, ймовірно, придушили російську артилерію та інші протитанкові системи в цьому районі достатньо, щоб вивести свої машини вперед", - пише ISW.

Як повідомлялося раніше, Сили оборони України продовжують наступальну операцію на Мелітопольському напрямку.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті