Бронетехніка ЗСУ вже діє за останньою лінією російських укріплень у Запорізькій області - ISW

Українська бронетехніка діє за останньою лінією російських оборонних укріплень на заході Запорізької області. Про це пише Інститут вивчення війни (ISW).

"Українська бронетехніка діє за останньою лінією російського оборонного шару, через який наразі проникають українські сили в західній Запорізькій області", - йдеться у повідомленні .

Разом з тим ISW ще не готовий оцінити, чи українські сили повністю прорвали цей російський оборонний шар.

"Геолокаційні кадри, опубліковані 21 вересня, показують, що українська бронетехніка просувалася на південь від російських протитанкових ровів і перешкод "Зуби дракона", які є частиною трирівневої оборони, і вступила в обмежений бій безпосередньо на захід від Вербового (18 км на південний схід від Оріхова). Однак незрозуміло, чи збережуть українські сили ці позиції. Це перший спостережений випадок, коли українські сили використовують бронетехніку за межами російської трирівневої оборони", - зазначають аналітики.

 Зазначається, що присутність української бронетехніки за кінцевою лінією нинішнього російського оборонного шару вказує на те, що українці убезпечили свій прорив перших двох ліній цього шару в достатній мірі, щоб пройти машиною через пролом.

"Українські сили, ймовірно, придушили російську артилерію та інші протитанкові системи в цьому районі достатньо, щоб вивести свої машини вперед", - пише ISW.

Як повідомлялося раніше, Сили оборони України продовжують наступальну операцію на Мелітопольському напрямку.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті