Боррель і Умеров обговорили, як поліпшити забезпечення України зброєю

Міністр оборони Рустем Умєров обговорив із високим представником Європейського Союзу Жозепом Боррелем, як покращити забезпечення України зброєю та боєприпасами. Про це Умєров повідомив у Фейсбук.

"Свободу можна захистити лише колективними діями – це вимагає ефективної спільної архітектури безпеки в Європі. Ми над цим працюємо", – наголосив міністр.

Як повідомлялося, Зеленський обговорив з Умеровим "рішення, які очікують від Міністерства оборони". 

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті