Понад 700 тіл закатованих українців виявлено на деокупованих територіях - ОГП

За останні два місяці на деокупованих територіях Харківської, Донецької та Херсонської областей у місцях, де незаконно утримували українців, виявлено понад 700 тіл, майже 90% – це цивільні особи. Про це повідомив генеральний прокурор Андрій Костін в ефірі загальнонаціонального телемарафону, - повідомляє Укрінформ.

"За два останні місяці на деокупованих територіях Харківщини, Херсонщини та Донеччини виявлено понад 700 тіл. Майже 90% з них – цивільні", – сказав Костін.

За його словами, у цих областях виявлено понад 20 місць, де незаконно утримувалися та були закатовані українські громадяни.

Найбільше злочинів проти цивільних та камер катувань, за даними Генпрокурора, зафіксовано на Харківщині.

Він також зазначив, що на Херсонщині Офіс Генпрокурора лише розпочав роботу з виявлення злочинів, скоєних російськими загарбниками проти цивільних.

Як повідомлялося, з початку повномасштабної війни росії проти України загинули щонайменше 8311 громадянських українців.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті