Понад 700 тіл закатованих українців виявлено на деокупованих територіях - ОГП

За останні два місяці на деокупованих територіях Харківської, Донецької та Херсонської областей у місцях, де незаконно утримували українців, виявлено понад 700 тіл, майже 90% – це цивільні особи. Про це повідомив генеральний прокурор Андрій Костін в ефірі загальнонаціонального телемарафону, - повідомляє Укрінформ.

"За два останні місяці на деокупованих територіях Харківщини, Херсонщини та Донеччини виявлено понад 700 тіл. Майже 90% з них – цивільні", – сказав Костін.

За його словами, у цих областях виявлено понад 20 місць, де незаконно утримувалися та були закатовані українські громадяни.

Найбільше злочинів проти цивільних та камер катувань, за даними Генпрокурора, зафіксовано на Харківщині.

Він також зазначив, що на Херсонщині Офіс Генпрокурора лише розпочав роботу з виявлення злочинів, скоєних російськими загарбниками проти цивільних.

Як повідомлялося, з початку повномасштабної війни росії проти України загинули щонайменше 8311 громадянських українців.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті