Понад 60 тис українських біженців знайшли легальну роботу у Варшаві

Понад 60 тисяч українських біженців знайшли легальну роботу у Варшаві. Про це заявила речниця міської адміністрації Моніка Беут, - повідомляє "Польське радіо".

За словами Моніки Беут, підтримку у працевлаштуванні постійно надає варшавське бюро зайнятості, спеціальне відділення якого було створено після початку війни.

З початком бойових дій Управління зайнятості Варшави під гаслом «Роботодавці, допоможімо біженцям з України» проводить акцію з пошуку роботи. Тільки завдяки цій акції вдалося знайти понад 5,5 тисяч пропозицій.

За офіційними даними, з 15 березня по 13 жовтня до служби зайнятості у Варшаві надійшло 62 193 повідомлення від підприємців про працевлаштування громадян України.

Знання польської мови є дуже важливою умовою при працевлаштуванні, тому організовуються інтенсивні мовні курси різного рівня. Вже пройшли навчання понад 700 осіб, ще 300 навчаються, плануються набори нових груп, - йдеться у повідомленні.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті