Понад 5 тисяч зеків після контракту з ПВК "Вагнер" вийшли на свободу. Виправилися, але іноді калічать тих, хто "впрягається" за київський режим - Пригожин

Понад 5 тисяч зеків після контракту з ПВК "Вагнер" вийшли на свободу "за помилуванням". Про це заявив власник ПВК Євген Пригожин.

За його словами, усі колишні кримінальники взялися за розум і за рідкісним винятком відмовилися від злочинного життя. 

"Наразі закінчило контракт із ПВК "Вагнер" і вийшло на волю за помилуванням понад 5 тисяч осіб. Відсоток осіб, які вчинили повторні злочини протягом місяця 0,31 сота. Це в 10-20 разів менше, ніж стандартні показники до СВО. Здебільшого ті, хто скоює злочини, - це каліцтва різного ступеня тяжкості тим людям, які "впрягаються" за київський режим і виступають проти завдань, які поставлені в рамках СВО", - розповів Пригожин.

Слід зазначити, що місяць для визначення рецидивної злочинності термін занадто маленький. Крім того, зеки, які вийшли на волю, отримали від ПВК "Вагнер" відносно великі грошові суми, які дозволяють їм певний час не думати про пошук засобів до існування.

 

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті