Понад 5 тисяч зеків після контракту з ПВК "Вагнер" вийшли на свободу. Виправилися, але іноді калічать тих, хто "впрягається" за київський режим - Пригожин

Понад 5 тисяч зеків після контракту з ПВК "Вагнер" вийшли на свободу "за помилуванням". Про це заявив власник ПВК Євген Пригожин.

За його словами, усі колишні кримінальники взялися за розум і за рідкісним винятком відмовилися від злочинного життя. 

"Наразі закінчило контракт із ПВК "Вагнер" і вийшло на волю за помилуванням понад 5 тисяч осіб. Відсоток осіб, які вчинили повторні злочини протягом місяця 0,31 сота. Це в 10-20 разів менше, ніж стандартні показники до СВО. Здебільшого ті, хто скоює злочини, - це каліцтва різного ступеня тяжкості тим людям, які "впрягаються" за київський режим і виступають проти завдань, які поставлені в рамках СВО", - розповів Пригожин.

Слід зазначити, що місяць для визначення рецидивної злочинності термін занадто маленький. Крім того, зеки, які вийшли на волю, отримали від ПВК "Вагнер" відносно великі грошові суми, які дозволяють їм певний час не думати про пошук засобів до існування.

 

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті