Бойовики "ДНР" і "ЛНР" пройшли "професійну перепідготовку", стали "педагогами" і "виховують" молодь

Десять колишніх бойовиків "ДНР" і "ЛНР" пройшли так звану "професійну перепідготовку" і отримали спеціальність "Педагог додаткової освіти". Про це пишуть донецькі ЗМІ з посиланням на прес-службу Росмолодежі. 

Зазначається, що вони отримали роботу в установах сфери роботи з молоддю в рамках всеросійського проєкту "Твій Герой". 

Головною метою цього проєкту Кремля  є долучення військовослужбовців окупаційного корпусу ЗС РФ і бойовиків "ДНР/ЛНР" до виховання дітей і молоді в дусі російського мілітаризму і шовінізму, які російська пропаганда називає "патріотизмом".

Статті

Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Всі статті