Бойовик Ходаковський заявив про готовність окупантів створювати Одеську та Миколаївську "народні республіки": у їхніх жителів і питати не будуть

Зрадник Батьківщини бойовик Олександр Ходаковський заявив про готовність окупантів створювати Одеську і Миколаївську "народні республіки". Про це він написав у себе в Телеграм.

"Я завжди побоювався наслідків від стрімкого поглинання України - мені на думку спадала аналогія з рибою-їжаком, яка розчепірюється в горлі і не дає себе проковтнути", - міркує він.

"Але доля розпорядилася так, що ми вдалися до "дробового харчування"..., зробивши для себе попередні висновки про те, що на нас може чекати завтра. Приблизне уявлення про суспільну модель майбутніх ОНР або ННР ми склали... Можна припустити, що зовсім нелояльні вважатимуть за краще залишити території, які ми звільнимо, а тим, хто залишився, ми можемо запропонувати будь-яку формулу, і вони її приймуть", - планує він хід подальшої окупації України.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті