Бойовики "ЛНР" запланували з 23 по 27 вересня провести "референдум" про входження "республіки" до складу РФ

Так званий "референдум" про входження "ЛНР" до складу РФ призначено луганською окупаційною "владою" на 23-27 вересня. Про це повідомляють сепарЗМІ із посиланням на так званого "голову народної ради ЛНР" Дениса Мірошниченка.

Уточнюється, що сьогодні, 20 вересня, закон про проведення "референдуму" ухвалили "депутати парламенту республіки".

Нагадується також, що раніше ватажок бойовиків "ЛНР" Пасічник заявив, що жителі "ЛНР" "готові взяти участь у референдумі будь-якого дня, як тільки це буде безпечно".

Як повідомлялося, окупаційна влада Херсонщини оголосила "референдум" і пообіцяла РФ "добровольчі батальйони".

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті