Бойовики "ЛНР" запланували з 23 по 27 вересня провести "референдум" про входження "республіки" до складу РФ

Так званий "референдум" про входження "ЛНР" до складу РФ призначено луганською окупаційною "владою" на 23-27 вересня. Про це повідомляють сепарЗМІ із посиланням на так званого "голову народної ради ЛНР" Дениса Мірошниченка.

Уточнюється, що сьогодні, 20 вересня, закон про проведення "референдуму" ухвалили "депутати парламенту республіки".

Нагадується також, що раніше ватажок бойовиків "ЛНР" Пасічник заявив, що жителі "ЛНР" "готові взяти участь у референдумі будь-якого дня, як тільки це буде безпечно".

Як повідомлялося, окупаційна влада Херсонщини оголосила "референдум" і пообіцяла РФ "добровольчі батальйони".

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті