"Бо цього не хоче Росія!" - український омбудсман пояснив, чому давно не відбувалось обмінів військовополонених

Обміни військововолонених між Україною та росією припинились через небажання РФ повертати своїх військових. Про це повідомив Уповноважений ВР України з прав людини Дмитро Лубінець у своєму телеграм-каналі 30 листопада.

"Обміни не відбуваються, бо цього не хоче Росія! Всі ініціативи, бажання та дії України щодо повернення своїх захисників із полону наштовхується на російське небажання здійснювати повернення навіть своїх громадян", - зазначив Лубінець.

Він зауважив, що чимало російських полонених писали заяви на те, що хочуть повернутися, однак їх ніхто з російської сторони не хоче забирати.

Також омбудсман зазначив, що відсутність обмінів може бути частиною кампанії "Майдан 3", націленої на зміщення акцентів українців із російської загрози на розпалювання ворожнечі та загострення розбіжностей в Україні, про яку раніше завяли у ГУР.

"Тож і відсутність обмінів стала елементом російської операції, аби рідні захисників вважали, що українська влада нічого не робить для повернення воїнів", - підкреслив Лубінець.

Як повідомлялось раніше, РФ не хоче бачити своїх військових удома, а Україна готова обміняти "всіх на всіх".

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті