Близько сотні продуктових наборів отримали переселенці з громад Луганщини в Івано-Франківську за тиждень

В Івано-Франківську за тиждень переселенцям з громад Луганської області надано близько сотні продуктових наборів. Про це повідомила Луганська ОВА на своїй сторінці у Facebook 4 лютого.

"На цьому тижні у Координаційному центрі надання допомоги ВПО з Луганщини (м. Івано-Франківськ, вул. Чорновола, 128) 70 луганських родин, в яких є особа з інвалідністю або діти до трьох років, отримали набори продуктів та засобів гігієни від Благодійного фонду "Восток SOS", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що ця допомога надається з розрахунку один набір на родину.

"Ще 20 вимушеним переселенцям також видано продукти харчування", – йдеться в повідомленні.

Підкреслюється, що протягом тижня ВПО з Луганщини отримували тут правову допомогу від БФ "Право на захист", консультації від фахівця Служби зайнятості. До лікарів, що працюють на базі центру, звернулось більше двох десятків людей за консультацією та направленнями для подальшого лікування.

Уточнюється, що обласний центр гуманітарної допомоги в Івано-Франківську, діяльність якого забезпечує Сєвєродонецька районна військова адміністрація, працює з вівторка по суботу з 10:00 до 15:00. Телефон: 0990161724.

Раніше повідомлялось, що у Сваляві на Закарпатті стартувала нова хвиля видачі гуманітарної допомоги переселенцям з Луганщини.

Статті

Країна
24.03.2023
13:58

Переключення Кропачова: з вугілля на логістику

Віталій Кропачов, який вважався за Порошенка «смотрящим над вуглепромом», з традиційної для нього вугільної сфери переключається на логістику. Купівлю Білгород-Дністровського морського торговельного порту слід вважати досить ризикованою інвестицією...
Країна
23.03.2023
10:00

Візит Путіна до Криму та нові атаки безпілотників: місцеві не розуміють, що це було

Місцевих жителів здивувало, що російський президент жодного слова не сказав про війну чи безпеку в регіоні. Більше того, Путін в принципі не зробив жодної заяви та не провів жодної наради в окупованому Криму.
Донецьк
22.03.2023
11:00

Окупанти змушують отримувати російський паспорт. Донецький щоденник

На початок 2022 року паспорт РФ отримали 860 тисяч осіб на обидві невизнані "республіки". Якщо довіряти офіційним сайтам, то у "ДНР" на той момент проживало 2,24 млн осіб, у "ЛНР" - 1,42 млн. Отже, російські паспорти отримали 23,5% громадян "ЛДНР"....
Всі статті