Близько 100 мігрантів, які прийняли російське громадянство, вирушили до військкомату після рейду на овочебазі в Петербурзі

Російська поліція провела рейд на овочебазі в Петербурзі і відвезла до військкомату близько 100 мігрантів, які прийняли російське громадянство, з посиланням на МВС росії пише "BBC News. Русская служба" 16 серпня.

"Як повідомляє МВС, поліцейські в Петербурзі провели дводенний рейд на Софійській овочебазі та доправили до районного військкомату приблизно 100 нещодавніх іноземців - мігрантів, які отримали російські паспорти, але не стали на військовий облік", - ідеться в повідомленні.

"З точки зору основної мети рейду ця категорія громадян оперативного інтересу не становить. Утім, користуючись нагодою, поліцейські не втрачають можливості додаткової просвіти росіян: громадянство дає не тільки права, а й обов'язки. У тому числі конституційний обов'язок військової служби", - цитує видання повідомлення пресслужби МВС.

Перевірку мігрантів на постановку на військовий облік у відомстві назвали "новою опцією" в рамках профілактичних міграційних рейдів.

Раніше повідомлялося, що Кремль готується мобілізувати кілька сотень тисяч осіб для створення нових військових формувань.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті