Блінкен заявив, що Україна стане членом НАТО: країни-союзниці обговорять дорожню карту для вступу до Альянсу вже влітку

Держсекретар США Ентоні Блінкен у вівторок, 2 квітня, заявив, що США планують обговорити розроблення дорожньої карти вступу України до НАТО на саміті Альянсу, який заплановано на 9−11 липня у Вашингтоні, - пише NV.

«Як заявляв Альянс у Вільнюсі, Україна буде членом НАТО. Для нас питання полягає в наявності хорошої і ясної дорожньої карти, щоб досягти цієї мети», — сказав він під час брифінгу з міністром закордонних справ Франції Стефаном Сежурне.

Блінкен наголосив, що саміт НАТО, присвячений до 75-річчя Альянсу, буде сфокусований на розробці цієї дорожньої карти. За словами держсекретаря, така дорожня карта стане «необхідним мостом», який дасть змогу Україні стати членом НАТО.

Як повідомлялося, посол Італії в Україні П’єр Франческо Дзадзо заявив, що російський диктатор Путін вважає Україну частиною Росії, але  українці сьогодні мають сильну національну ідентичність, незавжаючи на те, якою мовою вони розмовляють.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті