Блінкен їде до Європи згуртувати сили для підтримки України

Держсекретар США Ентоні Блінкен їде до Європи, щоб згуртувати сили на підтримку України. 27 листопада Блінкен відбув до Брюсселя для переговорів із міністрами закордонних справ країн НАТО, а потім попрямує до Північної Македонії на зустріч Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ), - повіідомляє "Радіо Свобода".

Як заявив Джеймс О’Браєн, заступник голови Держдепу у справах Європи і Євразії, очікується, що Блінкен «візьме участь у хорошій дискусії з нашими колегами з ОБСЄ щодо підтримки України».

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, ймовірно, також відвідає зустріч ОБСЄ, але він і Блінкен навряд чи зустрінуться.

Як повідомлялося, спікер палати представників США Майк Джонсон налаштований оптимістично, щодо схвалення Конгресов додаткових коштів на допомогу Ізраїлю та Україні до свят за умови, що законодавці зможуть об'єднатися навколо змін у політиці безпеки кордонів, яких вимагають республіканці. 

Статті

Країна
29.02.2024
16:51

Легалізація медичного канабісу в Україні: ключові положення

Використання конопель допускається у навчальних цілях, освітній, науковій та науково-технічній діяльності, виробництві (виготовленні) наркотичних засобів, психотропних речовин та лікарських засобів для подальшого застосування у медичній практиці....
Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Всі статті