Блінкен: 90% військової допомоги, яку ми надали Україні, насправді витратили у США

Майже всі кошти, виділені Україні у якості військової допомоги від США, були витрачені на виробництвах у Сполучених штатах що позитивно відобразилось на економіці. Про це заявив держсекретар США Ентоні Блінкен.

"Пару слів, більшою мірою для американської аудиторії. Якщо ви подивитеся на капіталовкладення, які ми зробили для оборони України, то стане зрозуміло, що 90% військової допомоги, яку ми надали, насправді витратили тут, у США, з нашими виробниками, і це призвело до створення більшої кількості американських робочих місць, до зростання нашої економіки. Тож це вигідно і нам, і їм. Нам треба це продовжувати", - зазначив Блінкен.

Як повідомлялось раніше, Байден готовий піти "на значні поступки" республіканцям, щоб розблокувати допомогу Україні.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті