Більшість лідерів країн Африки відмовилися їхати на саміт до путіна

Обставлений із помпою саміт "Росія-Африка", який покликаний продемонструвати нові дипломатичні зв'язки росії і, за заявами Кремля, "важливий, як ніколи", пройде в умовах бойкоту з боку глав більшості африканських держав. Про це повідомляє Телеграм-канал The Moscow Times.

Зазначається, що 38 із 54 країн Африки не надіслали своїх лідерів на саміт, який пройде 27-28 липня за участю путіна.

На рівні глав держав будуть представлені лише 17 країн, повідомив у вівторок помічник президента РФ Юрій Ушаков. Ще 10 африканських держав відправили прем'єр-міністрів на захід у Петербург. Майже половина учасників саміту надіслали делегації рівнем нижче: 17 із них очолюють віцепрем'єри та міністри, а п'ять - просто посли. П'ять африканських держав і зовсім відмовилися від участі в саміті.

За словами Ушакова, путін 28 липня виступить із великою промовою, у якій розповість про формування "нового світопорядку" на основі "багатополярності та рівності" всіх держав.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті