Білоруський диктатор Лукашенко заявив, що Україна пропонує йому "пакт про ненапад"

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що має пропозицію від політичного керівництва України щодо укладання договору про ненапад. Про це диктатор заявив в ході однієї із робочих нарад. Про це повідомляє білоруське агентство "БелТа".

Лукашенко переконаний, що "колективний Захід" має намір напасти на Білорусь, тому країні треба бути готовою до оборони.

"Не знаю, навіщо це українцям. З одного боку, просять нас, щоб ми в жодному разі не воювали з Україною, щоб наші війська туди не рухались. Пакт про ненапад пропонують заключити. А з іншого боку, готують цю грімучу суміш та озброюють їх. Польща, Литва зовсім очманили. Для чого їм це? Незрозуміло", - заявив Лукашенко.

У Кремлі не стали коментувати інформацію про те, що Україна пропонувала Білорусі укласти пакт про ненапад. Речник путіна Дмітрій Пєсков зазначив, що наразі він не володіє такою інформацією.

Як повідомлялося раніше, Лукашенко у грудні приїздив до росії із кількаденним візитом

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті