"Бігайте самі". Російські спортсмени образилися на рішення МОК

Президент Олімпійського комітету росії Станіслав Поздняков заявив, що озвучені МОК критерії допуску на міжнародні змагання росіян та білорусів "є неприйнятними для Олімпійського комітету Росії". Про це пишуть російські ЗМІ.

"Рішення виконкому МОК розцінюємо як визнання їхньої помилки, здійсненої в момент ухвалення рекомендацій 28 лютого 2022 року про недопуск росіян та білорусів до міжнародних змагань", - цитують Позднякова російські ЗМІ.

Повідомляється також, що голова федерації лижних гонок РФ Олена Вяльбе прямо заявила: "Я категорично проти нейтрального статусу, тим більше багато добавок: "хто не підтримує СВО", "хто не в силових та озброєних структурах" та "хто не брав участі в концертах Z ". Моя думка: не потрібні нам на таких умовах їхні міжнародні змагання!".

А лижниця Вероніка Степанова відповіла відверто грубо: "А чи не пішли б ви на фіг з усіма своїми умовами та рекомендаціями, шановний МОК?.. Бігайте самі в такому разі".

Як повідомлялося, Міжнародний олімпійський комітет схвалив рекомендації для спортивних федерацій щодо вибіркової участі російських і білоруських спортсменів у змаганнях, дозволивши їм брати участь у міжнародних турнірах оише в статусі нейтральних атлетів.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті