Безробітніх з Донеччини запрошують на професійне навчання (графік)

Донецький обласний центр зайнятості запрошує безробітніх області на навчання у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості (ДСЗ) у березні. Про це повідомила Донецька ОВА в Телеграм 1 березня.

"Запрошуємо безробітних на професійне навчання у березні", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що навчання планується за орієнтовним графіком, з ним можна ознайомитись за посиланням.

Навчатись можна в Одеському, Рівненському, Харківському, Дніпропетровському, Львівському, Полтавському й Сумському центрах професійно-технічної освіти ДСЗ. У графику представлений широкий спектр робітничих спеціальностей - бармен, швачка, зварювальник, оператор котельні й бегето інших. Терміни навчання - від 1,2 місяців (тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, категорія "Е2") до 7 місяців (оператор з обробки інформації та програмного забезпечення).

Після закінчення професійно-технічного навчання слухачам присвоюється відповідна кваліфікація та видається свідоцтво про освіту державного зразка.

Деталі можна дізнатись у call-центрі Донецької обласної служби зайнятості за телефоном 0-800-33-61-67.

Раніше повідомлялось, що на Закарпатті переселенки з Луганщини організували навчання з PR-менеджменту, SMM та електронної комерції для жінок.

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті