Безробітніх з Донеччини запрошують на професійне навчання (графік)

Донецький обласний центр зайнятості запрошує безробітніх області на навчання у центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості (ДСЗ) у березні. Про це повідомила Донецька ОВА в Телеграм 1 березня.

"Запрошуємо безробітних на професійне навчання у березні", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що навчання планується за орієнтовним графіком, з ним можна ознайомитись за посиланням.

Навчатись можна в Одеському, Рівненському, Харківському, Дніпропетровському, Львівському, Полтавському й Сумському центрах професійно-технічної освіти ДСЗ. У графику представлений широкий спектр робітничих спеціальностей - бармен, швачка, зварювальник, оператор котельні й бегето інших. Терміни навчання - від 1,2 місяців (тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва, категорія "Е2") до 7 місяців (оператор з обробки інформації та програмного забезпечення).

Після закінчення професійно-технічного навчання слухачам присвоюється відповідна кваліфікація та видається свідоцтво про освіту державного зразка.

Деталі можна дізнатись у call-центрі Донецької обласної служби зайнятості за телефоном 0-800-33-61-67.

Раніше повідомлялось, що на Закарпатті переселенки з Луганщини організували навчання з PR-менеджменту, SMM та електронної комерції для жінок.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті