Безпілотники в Москві впали біля "цілком секретних об'єктів" - ЗМІ

Безпілотники в Москві вночі 24 липня впали біля "цілком секретних об'єктів". Про це повідомляє Бі-бі-сі з посиланням на західних експертів, які публікують перші оцінки атаки дронів на Москву.

На думку фахівців, один із безпілотників упав біля комплексу міністерства оборони РФ і, можливо, трохи пошкодив одну з його будівель.

Старший науковий співробітник Інституту досліджень зовнішньої політики, що базується у США, Роб Лі пише у своєму твіттері, що адреса Комсомольський проспект, 17, де, за даними російської влади, було виявлено уламки дрона, розташована "менш ніж за 200 метрів від НЦУО (Національного центру управління обороною МО РФ).

Водночас відомий журналіст-розслідувач Христо Грозєв зазначає, що адреса на Комсомольському проспекті розташована "прямо навпроти центрального офісу кібервійськ ГРУ, де серед інших підрозділів перебуває [хакерська група] FancyBear".

За словами Грозєва, там "також розташований Військовий університет Міноборони і кілька цілком секретних об'єктів ГРУ, включно з керівництвом їхньої програми нелегалів [тобто відправки за кордон агентів, яких намагаються видати за місцевих жителів]".

"Якщо Україна потрапила в цей комплекс будівель, символічний збиток для Міноборони і ГРУ буде дуже істотним", - вважає Грозєв.

За його словами, судячи з фотографій, комплексу ГРУ/Міноборони завдано щонайменше мінімальної шкоди, оскільки в ньому, схоже, вибито скло.

Як повідомлялося, по центру Москви вдарили два безпілотники. Міноборони РФ заявило, що "присікло  терористичну атаку київського режиму".

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті