Без води залишилися окуповані Луганськ і Сорокине. На черзі – Слов'яносербський район

Без води залишилися низка районів окупованих Луганська і Сорокиного (Краснодона) станом на 10 червня, найближчими днями відключать воду в населених пунктах Слов'яносербського району. Про це з посиланням на "державне підприємство "Луганськвода" повідомили окупаційні ЗМІ 10 червня.

"У зв'язку з необхідністю усунення пошкодження на водогоні діаметром 300 мм у місті Краснодон 10 червня з 09:30 та орієнтовно до 17:00 тимчасово припинено подачу води до районів кварталів Баракова, Шевченка, Шахтар, Лісовий", – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що також припинено подачу води споживачам низки вулиць і кварталів Луганська.

Крім того, водопостачання частини Слов'яносербського району призупиниться з 13 по 15 червня. Це стосується сіл Кольорові Піски, Світле, Шишкове, Лиман, Весела Гора, Привітне, Обізне, Стукалова Балка і селища Металіст.

Раніше повідомлялося, що регіони Луганщини, окуповані з 2014 року, частково залишилися без світла і води.

Статті

Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Країна
24.11.2023
18:04

Український «плебісцит смертю» 1932–1933 років. Для чого?

Хлібна криза 1927–1928 pp. і брак валюти, що надходила від продажу хліба за кордон, могли зірвати плани радянського уряду щодо економічного розвитку СРСР. Потрібний був механізм безперервного постачання хліба державі.
Всі статті