Регіони Луганщини, окуповані з 2014 року, частково залишилися без світла і води

Майже 2 тисячі абонентів залишилися без світла в селищі Успенка окупованого Лутугинського району Луганської області 2 червня. Про це з посиланням на "МНС ЛНР" повідомили окупаційні ЗМІ.

"2 червня внаслідок аварійного відключення повітряної лінії 6 кВ без електропостачання залишилися 1862 абоненти в смт Успенка", – ідеться в повідомленні.

Крім того, у Лутугиному припинено подачу води, повідомили окупаційні ЗМІ з посиланням на державне підприємство "Луганськвода".

"У Лутугиному у зв'язку з аварійно-відновлювальними роботами на електрообладнанні насосної станції припинено подачу води", – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що водопостачання повністю відсутнє в Голубівці (Кіровську) і на 70% у Брянці.

Раніше повідомлялось, що майже 1,5 тисячі абонентів залишилися без світла у Луганську, Алчевську та інших окупованих районах Луганщини.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті