Бельгія передасть Україні снаряди на 32 млн євро

Бельгія затвердила передачу Україні чергового пакета військової допомоги на 32 мільйони євро. Про це 9 червня повідомило видання L`Avenir.

"У п'ятницю Рада міністрів затвердила 14-й пакет військової допомоги Україні, у межах якого Міністерство оборони закупить 105-мм боєприпаси для ЗСУ", - повідомили журналісти.

Зазначається, що боєприпаси будуть закуплені у бельгійської промисловості і доставлені якомога швидше. Загальна вартість цього пакета військової допомоги перевищує 32 мільйони євро.

Також зазначається, що загалом Бельгія вже надала Україні військову допомогу на суму в 306 мільйонів євро. Йшлося як про летальну, так і про нелетальну військову допомогу - зокрема 41 мільйон євро на паливо.

"Крім матеріального забезпечення, Міноборони вже підготувало понад 700 українських військових у рамках європейської тренувальної місії EUMAM. Міністерство оборони продовжує підтримувати Україну в усіх можливих сферах, щоб захистити народ і територію від російської агресії", - сказала міністр оборони Бельгії Людівін Дедондер.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Німеччина передала Україні нову військову допомогу з бойовими всюдиходами та боєприпасами для ППО.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті