Барабаш про ситуацію в Авдіївці: росіяни "лізуть, як скажені", попри шалені втрати не припиняють штурми

Російські війська, попри величезні втрати, не не припиняють штурмувати Авдіївку на Донеччині. Про це повідомив голова міської військової адміністрації Віталій Барабаш у ефірі телемарафону 23 жовтня.

"Стрілецькі бої не затихають цілодобово. Росіяни кидають великі сили з піхотою та бронетехнікою, втрати у них божевільні, але це їх не зупиняє, штурми продовжуються. Лізуть, як скажені, десятками лягають і через деякий час йдуть знову. Їх дуже багато", - сказав він.

Барабаш додав, що останніми днями ворог став застосовувати менше бронетехніки через підвищення вологості. 

Водночас біля міста минулої доби тривали запеклі бої, зафіксовано багато ворожих обстрілів та бомбардувань авіацією.

Як повідомлялося, з Авдіївки, де досі залишаються 1600 людей, запланована евакуація.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті