Байден пообіцяв "негайно" підписати запропонований Джонсоном пакет допомоги Україні

Президент США Джо Байден обіцяє "негайно" підписати закон про допомогу Україні та Ізраїлю, щойно проєкт схвалять американські законодавці. Відповідну заяву було опубліковано на сайті Білого дому 17 квітня.

"Я рішуче підтримую цей пакет, щоб надати важливу підтримку Ізраїлю та Україні, надати вкрай необхідну гуманітарну допомогу палестинцям у Газі та зміцнити безпеку і стабільність в Індійсько-Тихоокеанському регіоні", – йдеться у тексті заяви.

Байден наголосив, що Ізраїль стикається з безпрецедентними нападами з боку Ірану, а Україна – з продовженням бомбардувань із боку росії, які різко посилилися за останній місяць.

"Палата має ухвалити пакет цього тижня, і Сенат повинен швидко слідувати. Я негайно підпишу цей закон, щоб надіслати світові послання: ми підтримуємо наших друзів і не дозволимо Ірану чи Росії досягти успіху", – заявив американський лідер.

Нагадаємо, спікер Палати представників США Майк Джонсон оголосив колегам, що законопроєкт про допомогу для України винесуть на голосування вже 20 квітня.

Як повідомлялося, Палата представників Сполучених Штатів оприлюднила текст законопроєкту для допомоги Україні. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
26.08.2025
10:27

“Путін найбільше ненавидить непокірних російськомовних громадян України”. Огляд західних медіа

“Те, чого Росія не може отримати силою, вона вимагає дати їй на блюдечку за допомогою тиску, який Дональд Трамп може чинити на Україну та європейських союзників Америки".
Донбас
24.08.2025
18:00

На окупованому Донбасі замість води жителям помахали чужими прапорами. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в «республіках», де не вистачає води для того, щоб зайвий раз помити руки (і не тільки), трапився черговий привід для гордості. Окупаційна влада влаштувала помпезне святкування Дня російського прапора, а місцеві ЗМІ підготували серію...
Світ
20.08.2025
11:45

«Київ важливіший за будь-який Берлін, його потрібно брати наполегливо, але ніжно». Російські ЗМІ про Україну

«В цілому, на мій погляд, зараз ситуація виглядає так - пропозиції, які робить Європа щодо українського врегулювання, абсолютно точно суперечать національним інтересам Росії»
Всі статті