Байден переплутав війну в Україні з війною у Секторі Газа - ЗМІ

Президент США Джо Байден двічі переплутав Газу з Україною під час заяви про надання гуманітарної допомоги палестинцям. Про це повідомляє "Еспресо" з посиланням на Sky News.

Виступаючи перед зустріччю з прем'єркою Італії Джорджією Мелоні, Байден говорив про необхідність доставити в Україну "додаткову кількість продовольства і товарів" і "продовжувати відкривати інші шляхи для постачання в Україну".

За словами президента, продовольство і матеріали будуть доставлені за допомогою Йорданії, і що США сподіваються на створення "морського коридору для доставки великих обсягів гуманітарної допомоги".

"Найближчими днями ми збираємося приєднатися до наших друзів в Йорданії та інших країн, які надають додаткову авіаційну допомогу", - зазначив він.

Також Байден двічі помилково згадав про повітряні бомбардування для допомоги Україні, коли насправді він говорив про Газу.. 

Як повідомлялося, Байден оголосив понад 500 санкцій проти РФ через війну та смерть Навального. 

Статті

Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Всі статті