Байден переплутав війну в Україні з війною у Секторі Газа - ЗМІ

Президент США Джо Байден двічі переплутав Газу з Україною під час заяви про надання гуманітарної допомоги палестинцям. Про це повідомляє "Еспресо" з посиланням на Sky News.

Виступаючи перед зустріччю з прем'єркою Італії Джорджією Мелоні, Байден говорив про необхідність доставити в Україну "додаткову кількість продовольства і товарів" і "продовжувати відкривати інші шляхи для постачання в Україну".

За словами президента, продовольство і матеріали будуть доставлені за допомогою Йорданії, і що США сподіваються на створення "морського коридору для доставки великих обсягів гуманітарної допомоги".

"Найближчими днями ми збираємося приєднатися до наших друзів в Йорданії та інших країн, які надають додаткову авіаційну допомогу", - зазначив він.

Також Байден двічі помилково згадав про повітряні бомбардування для допомоги Україні, коли насправді він говорив про Газу.. 

Як повідомлялося, Байден оголосив понад 500 санкцій проти РФ через війну та смерть Навального. 

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті