Байден назвав ракетні удари росіян по Україні "надто жорстокими"

Масовані ракетні удари, які завдавали російські окупанти по території України, були надто жорстокими. Про це з посиланням на заяву президента США Джо Байдена повідомляє кореспондент CNN Мін Юнг Лі у Twitter 12 жовтня.

Так, президент США Джо Байден у спілкуванні з журналістами зазначив, що недавні атаки росії щодо української громадянської інфраструктури були "надто жорстокими".

"Як завжди. Це брутально. Це поза межами", - відповів він на питання журналістів.

Раніше США рішуче засудили масований ракетний обстріл України. Крім того, Байден вважає, що президент РФ путін не зважиться на застосування ядерної зброї.

Нагадаємо, генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив 12 жовтня про нагальну потребу у посиленні протиповітряної оборони України.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
26.08.2025
10:27

“Путін найбільше ненавидить непокірних російськомовних громадян України”. Огляд західних медіа

“Те, чого Росія не може отримати силою, вона вимагає дати їй на блюдечку за допомогою тиску, який Дональд Трамп може чинити на Україну та європейських союзників Америки".
Донбас
24.08.2025
18:00

На окупованому Донбасі замість води жителям помахали чужими прапорами. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в «республіках», де не вистачає води для того, щоб зайвий раз помити руки (і не тільки), трапився черговий привід для гордості. Окупаційна влада влаштувала помпезне святкування Дня російського прапора, а місцеві ЗМІ підготували серію...
Світ
20.08.2025
11:45

«Київ важливіший за будь-який Берлін, його потрібно брати наполегливо, але ніжно». Російські ЗМІ про Україну

«В цілому, на мій погляд, зараз ситуація виглядає так - пропозиції, які робить Європа щодо українського врегулювання, абсолютно точно суперечать національним інтересам Росії»
Всі статті