Австралія підтримала Україну в питанні позбавлення права вето росії в Радбезі ООН

Австралія підтримала вимогу президента України Володимира Зеленського позбавити росію права вето в Раді Безпеки ООН і закликала до подальших реформ цього органу. Про це 23 вересня повідомляє американська агенція "Bloomberg".

"Ми повинні вимагати від постійних членів більше, включно з обмеженнями на використання права вето… Росія знущається над ООН щодня, коли продовжує своє незаконне й аморальне вторгнення в Україну", - заявила міністерка закордонних справ Австралії Пенні Вонг на Генеральній Асамблеї ООН.

За її словами, Радбез має забезпечити ширше представництво постійних і непостійних членів для Африки, Латинської Америки та Азії, включно з постійними місцями для Індії та Японії.

Вонг додала, що Австралія претендує на місце в Раді безпеки на 2029-2030 роки.

Як повідомлялося, 19 вересня Зеленський перед виступом на Генасамблеї ООН закликав виключити росію з Ради безпеки.

Статті

Країна Донбас
28.02.2024
16:33

Інвестиції в окупації: "схема" на мільярди

Обіцяючи прихід "інвесторів" з Росії на заводи та шахти, які знелюдніли, представники "ДНР"-"ЛНР" намагаються створити ілюзію реальності "світлого майбутнього". І утримати від міграції рештки нечисленного населення. Це важливо, інакше буде просто ні...
Світ
28.02.2024
10:07

«Третій рік кампанії обіцяє бути визначальним у всіх сенсах». Російські ЗМІ про Україну

З України зробили фактично форпост НАТО, що перевершує за своїм військовим потенціалом більшість держав-членів альянсу, одну з найсильніших у Європі армій із потужною військовою інфраструктурою біля наших кордонів.
Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Всі статті