Зеленський закликав виключити росію з Радбезу ООН

Президент України Володимир Зеленський перед виступом на Генасамблеї ООН закликав виключити росію з Ради безпеки. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Tagesschau.

Як повідомляється, Зеленський критикує ООН за те, що росія продовжує бути при владі, попри агресивну війну проти України.

Президент наголосив, що в міжнародному співтоваристві "все ще є - це соромно, але все ж - місце для російських терористів".

Зазначимо, що росія є постійним членом Радбезу ООН і має право вето.

Окрім того, на засідання Генасамблеї ООН також очікується виступ міністра закордонних справ росії Сергія Лаврова.

На питання, чи буде Зеленський залишатися в залі й слухати його виступ, президент відповів: "Я не знаю, як це буде, я справді не знаю".

Нагадаємо, 18 вересня президент України Володимир Зеленський прибув до США, де зустрінеться з лідером Сполучених Штатів Джозефом Байденом та іншими представниками влади та суспільства.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті