Авіакомпанії Китаю почали облітати росію під час рейсів до США

Китайські авіакомпанії почали облітати територію росії під час затверджених рейсів до США. Про це 2 червня повідомляє Reuters.

"Китайські авіакомпанії уникають польотів над російським повітряним простором під час нещодавно затверджених рейсів до та зі Сполучених Штатів; про це повідомляє як сайт відстеження польотів FlightAware, так і представники галузі", - повідомили журналісти.

Це сталося після того, як у відповідь на заборону Вашингтоном російських польотів над США, росія заборонила авіакомпаніям США та іншим іноземним перевізникам літати над своїм повітряним простором. При цьому китайські рейси, які були схвалені раніше - поки що використовують повітряний простір РФ.

Помічник міністра оборони США з питань авіації та міжнародних відносин Енні Петсонк відмовилася відповідати на запитання, чи було затвердження додаткових рейсів умовою для відмови від російського повітряного простору.

"Прямі рейси мають важливе значення для збільшення взаємних візитів між китайським та американським народами. Ми сподіваємося, що відновлення більшої кількості рейсів сприятиме збільшенню потоку людей і торгівлі між двома країнами", - зазначив прессекретар посольства Китаю в США Лю Пенг.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Китай вирішив відмовитися від "Сили Сибіру-2" на користь газопроводу з Туркменістану.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті