Армія РФ вдарила ракетами по багатоповерхівках і Будинку культури в центрі Авдіївки

Російські військові завдали два ракетні удари по центру Авдіївки вранці 12 червня. Про це повідомив голова Донецької ОДА Павло Кириленко у Фейсбуці.

"Двоє поранених цивільних, понівечені Будинок культури на Центральному проспекті та житлові багатоповерхівки в 9-му кварталі - такий вигляд має Авдіївка після чергового авіаудару", - написав очільник області та опублікував фото наслідків.

За попередньою інформацією, обійшлося без загиблих, пораненим надають медичну допомогу в місцевій лікарні.

"Ще одне українське місто росіяни стирають із земної поверхні, незважаючи на людей, які досі в ньому залишаються. Докладаємо максимальних зусиль, щоб врятувати людей від смертельної небезпеки", - наголосив Кириленко.

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті