Аргентина відмовилася прийняти танкер із російським скрапленим газом

Аргентинська державна нафтогазова компанія Energ a Argentina (Enarsa) відмовилася прийняти танкер зі скрапленим природним газом (СПГ) російського походження через західні санкції. Про це заявив 19 липня міністр економіки, сільського господарства і виробничого розвитку Аргентини Серхіо Масса, - повідомляють росЗМІ.

"Разом із президентом Enarsa ми ухвалили рішення відмовити в заході судну з СПГ російського походження у зв'язку з міжнародними санкціями, що були накладені на певні російські компанії", - сказав Масса.

Він пояснив, що Enarsa блокувала цю поставку, щоб не порушувати контракт, оскільки російська компанія була під санкціями. "Це пов'язано з дотриманням міжнародних механізмів", - сказав міністр.

Він не уточнив, про яку російську компанію йдеться. 

Як повідомлялося, Велика Британія вирішила конфіскувати літаки і яхти у кремлівських олігархів.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті