Аргентина відмовилася прийняти танкер із російським скрапленим газом

Аргентинська державна нафтогазова компанія Energ a Argentina (Enarsa) відмовилася прийняти танкер зі скрапленим природним газом (СПГ) російського походження через західні санкції. Про це заявив 19 липня міністр економіки, сільського господарства і виробничого розвитку Аргентини Серхіо Масса, - повідомляють росЗМІ.

"Разом із президентом Enarsa ми ухвалили рішення відмовити в заході судну з СПГ російського походження у зв'язку з міжнародними санкціями, що були накладені на певні російські компанії", - сказав Масса.

Він пояснив, що Enarsa блокувала цю поставку, щоб не порушувати контракт, оскільки російська компанія була під санкціями. "Це пов'язано з дотриманням міжнародних механізмів", - сказав міністр.

Він не уточнив, про яку російську компанію йдеться. 

Як повідомлялося, Велика Британія вирішила конфіскувати літаки і яхти у кремлівських олігархів.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті